SUSTAIN – Wegańskie BCAA + Woda Kokosowa (240 g)

 • wsparcie treningowe
 • redukcja osłabienia mięśni
 • szybsza regeneracja
 • szybsze wchłanianie
 • świetny smak
 • wegańskie BCAA 2:1:1* (roślinne)
 • autentyczny, naturalny smak owocu baobabu i jagód

SIŁA

Szybkie wchłanianie prowadzi wręcz do zalania pracujących mięśni aminokwasami rozgałęzionymi BCAA (2:1:1) i wspiera tym samym twój trening oraz zwiększa siłę mięśni.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Unikalna kompozycja BCAA, Wody Kokosowej i Baobabu zwiększającego energię, daje idealną synergię, która pozwala trenować mocniej i dłużej.

NAWODNIENIE

Bogata w naturalne elektrolity Woda Kokosowa i Różowa Sól Himalajska uzupełniają minerały utracone wraz z potem szybciej i bardziej efektywnie.

*Proporcje 2:1:1 odnoszą się do stosunku leucyny, izoleucyny i waliny – trzech aminokwasów rozgałęzionych. Stosunek 2:1:1 jest powszechnie uznawany za optymalne proporcje dla syntezy białek i ochrony przeciw osłabieniu mięśni.

Woda Kokosowa

Woda kokosowa to źródło naturalnych elektrolitów, witamin i minerałów. Niezastąpiona jako naturalny napój izotoniczny.

BCAA ze Słonecznika

Roślinne BCAA pozyskane ze słonecznika, gdzie aminokwasy rozgałęzione (walina, leucyna, izoleucyna) pozostają w stosunku 2:1:1 – uznawanym za optymalny dla regeneracji i siły mięśni.

Owoc Baobabu

Owoce baobabu są niezwykle odżywcze i stanowią bogate źródło witaminy C, błonnika, wapnia, żelaza, fosforu, potasu oraz przeciwutleniaczy. Bogaty w antyoksydanty, witaminę C i błonnik rozpuszczalny, baobab jest silnym generatorem energii i odporności. W Afryce znany jako “Drzewo życia”.

Różowa Sól Himalajska

Sól himalajska jest wyjątkowo bogata w niezbędne minerały, dzięki czemu znakomicie uzupełnia ich ubytki po intensywnym wysiłku fizycznym.

Ekstrakt Stewii

Glikozydy stewiolowe zawarte w liściach stewii są kilkaset razy słodsze niż cukier a mimo to, nie zawierają kalorii. Dzięki temu możemy cieszyć się naturalną słodyczą i nie martwić się o kalorie.

Jagody

Jagody oprócz niepowtarzalnego smaku i aromatu posiadają całe bogactwo antyoksydantów, przeciwutleniaczy, które pozytywnie wpływają na szereg procesów zachodzących w naszym organizmie.

Naturalna Mieszanka Jagodowa: naturalny aromat Jagody, kwas jabłkowy, liofilizowane Jagody, ekstrakt Stewii (glikozydy stewiolowe)

 • Bez cukru
 • Bez sztucznych dodatków
 • Bez GMO
 • Wolne od herbicydów i pestycydów
 • Zarejestrowane w The Vegan Society
 • Wyprodukowano w certyfikowanym, ekologicznym zakładzie w Wielkiej Brytanii

Sustain VS konwencjonalne BCAA:

Sustain: Roślinne BCAA ze Słonecznika; smak nadany przez prawdziwe Jagody i Owoce Baobabu; naturalnie słodkie dzięki Stewii; łatwo rozpuszczalne w wodzie; naturalne elektrolity z Wody Kokosowej i Soli himalajskiej; certyfikacja 100% wegańskie

Konwencjonalne BCAA: Pochodzenie zwierzęce – często pozyskiwane z włosów konia lub kaczych piór; sztuczne aromaty; sztuczne słodziki lub cukier; trudno rozpuszczalne w wodzie; brak elektrolitów; nieodpowiednie dla wegetarian i wegan.

SUSTAIN – Roślinne BCAA + Woda Kokosowa
Smak Baobab i Jagoda

30 porcji w opakowaniu (240g)

w porcji 8g

100g

Wartość odżywcza

27 kcal/113 kJ

337 kcal/1410 kJ

Białko

5 g

63 g

Węglowodany

0,96 g

12 g

w tym cukry

0,76 g

9,5 g

Tłuszcze

0,3 g

4,2 g

w tym tłuszcze nasycone

0 g

0 g

sód

0,06 g

0,79 g

BCAA

w porcji 8g

100g

Leucyna (BCAA)

2,50 g

31,25 g

Izoleucyna (BCAA)

1,25 g

15,63 g

Walina (BCAA)

1,25 g

15,63 g

Smak Baobab i Jagoda: 
KOMPLEKS ROŚLINNYCH BCAA: [Leucyna, Izoleucyna, Walina] 2:1:1
KOMPLEKS NAWADNIAJĄCY: Baobab, Lecytyna ze Słonecznika, Woda Kokosowa, Kwas Jabłkowy, Różowa Sól Himalajska
NATURALNA MIESZANKA JAGODOWA: liofilizowane Jagody, naturalny aromat Jagód, ekstrakt stewii (glikozydy stewiolowe)

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: Dodać 1 miarkę (8g) do 250 ml wody lub wody kokosowej. Pić do 30 minut przed i/lub w trakcie treningu, aby wesprzeć wysiłek fizyczny i zminimalizować osłabienie mięśni.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych.