Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Nie uznajemy kompromisów bo wiemy, że Skład wyznacza Jakość

Navera oferuje najwyższej jakości białko roślinne oraz witaminy, superfoods i suplementy pochodzenia roślinnego. Stawiamy całkowicie na Naturę i nie tolerujemy sztucznych dodatków, konserwantów, syntetycznych słodzików i barwników.

Dokładamy wszelkich starań by wszystkie nasze odżywki białkowe i białko roślinne były badane na obecność metali ciężkich i pestycydów, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Duża część naszej oferty posiada również certyfikaty żywności ekologicznej.

Cały Zespół Navera to zapaleni miłośnicy zdrowego, aktywnego stylu życia opartego na zdobyczach najnowszych badań naukowych. Wszyscy bardzo świadomie dokonujemy wyborów żywieniowych i suplementacyjnych. Każdy z nas prywatnie stosuje produkty, które są dystrybuowane przez Navera.

Dlatego też, jesteśmy pierwszymi i najbardziej wymagającymi testerami każdego składnika jak i całej naszej oferty. Dzięki temu Navera oferuje wyłącznie ściśle wyselekcjonowane produkty najlepszych producentów światowych. Posiadamy przy tym szeroką wiedzę na temat każdego z nich, co jest niezbędne przy rzetelnej i profesjonalnej współpracy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Za jakość oferty Navera, ręczymy własnym doświadczeniem.

Stawiamy również na najlepsze standardy współpracy. Obsługa zamówień na najwyższym poziomie zarówno wobec Partnerów, jak i Klientów, to priorytet wyznaczający każdy nasz dzień.

Rzetelność i terminowość wyznaczają ramy naszego profesjonalizmu a przyjazny kontakt, otwartość i elastyczność w działaniu sprawiają, że każda strona jest w pełni usatysfakcjonowana długoterminową współpracą.

Skład wyznacza Jakość naszej oferty

Satysfakcja Klientów świadczy o naszym profesjonalizmie

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 9 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-20
Jesteśmy zadowoleni z szybkiej realizacji zamówień . Produkty bardzo dobrej jakości .Polecamy i zachęcamy do zakupów w navera sklep .
2022-04-19
Wszystko przebiegło jak zwykle szybko i sprawnie. Polecam!
pixel